14.02.2011

Тигрята на татамі

13 лютого за підтримки Оболонської районної адміністрації відбувся вже традиційний для середини зими відкритий чемпіонат Києва з араши-карате класу “С” серед перших поясів “Тигрята на татамі”.

Більш ніж 100 спортсменів-початківців, наймолодшому з яких тільки-но виповнилося 4 роки, зібралися разом, щоб визначити кращіх у своєму коефіцієнті.

Серед них, як завжди, були й учні нашої школи – Комаров Микита (1-а клас), Коган Дмитро (5-б клас) та Остапенко Валерія (7-в клас), яка посіла І місце у силовому коефіцієнті до 200 одиниць.

Адміністрація школи, батьки, друзі та усі учні щиро вітають Лєрочку із першим золотом та бажають завжди тримати таку висоту!

Особисту подяку та привітання також передаємо нашому сенсею – Коляді Павлу Федоровичу, який вже п’ятий рік поспіль віддано тренує наших дітей, роблячи з них не просто сильних, спортивних, здорових людей, а справжніх чемпіонів, якими пишається і школа, і батьки, а в майбутньому пишатиметься вся Україна!

Віват чемпіонам!

На фото загальний збір переможців

загальний збір переможців

На відео – показові виступи висококваліфікованих спортсменів та тренерів на відкритті чемпіонату з араши-карате