Кафедра іноземних мов *

Кредо вчителів іноземної мови:

«Від особистості, через мову – до пізнання світу».

Тема, над якою працює кафедра:
«Викладання іноземної мови як складова психолого-педагогічного аспекту особистісного розвитку учня».

Основні завдання вчителів іноземної мови:
• Виховання громадянина України.
• Створення оптимальних умов для творчого розвитку природних здібностей дітей.
• Формування в них системи уявлень про навколишній світ, його цілісного сприйняття та вироблення вміння орієнтуватися у культурному просторі на основі діалогічної єдності національних та загальнолюдських цінностей.
• Практичне навчання іноземних мов.
• Оновлення змісту у навчанні, розробка і апробація педагогічних форм і методів виховання.

Всього вчителів іноземної мови – 20.
Вчителів англійської мови – 15.
Вчителів німецької мови – 3.
Вчителів французької мови – 2

Наші досягнення:

У 2010-2011 навчальному році 19 учнів брали участь у районній олімпіаді з англійської мови. Серед них призові місця отримали :

• Левицька М., Лопаткіна К. (8 клас);
• Опанасенко А., Матвєєва М., Гершкович В., Міщенко О., Троценко К. (9 клас);
• Христенко Л. (10 клас);
• Костюк А. (11 клас).

У міській олімпіаді з англійської мови брали участь 5 учнів,призові місця отримали:

• ІІ місце Гершкович Валерія та Опанасенко Антон (9 клас)
• Матвєєва Марія, Міщенко Олена, Троценко Катерина (9 клас).

У конкурсі Науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук у районі І місце посіла Гершкович Валерія 9А « Вплив внутрішнього світу та особистості Джейн Остін на її літературну спадщину», ІІ місце посіла Солонецька Анастасія 10 А «Трагедія Вільяма Шекспіра «Гамлет, Принц данський» – уособлення сучасного уявлення людини про світ». Педагогічний керівник – Рубан Наталія Сергіївна. У міському конкурсі МАН Гершкович Валерія посіла І місце.