Кафедра математично-природничого циклу*

Кафедра природничо-математичного циклу працює над темою:

“Використання інноваційних та комп’ютерних технологій
на уроках природничо-математичного циклу”

Всі вчителі кафедри активно працюють над своїми методичними темами.

Протягом року вчителями розроблявся творчий проект, який передбачав проведення нестандартних уроків з використання комп’ютерних технологій. Вчителі: Бородавка Л.І, Добро вольська Г.Б., Леоненко С.Д. провели відкриті уроки для вчителів математики району на тему «Використання комп’ютерних технологій у викладанні математики».

У 2009-2010 н.р. атестувалися на підтвердження вищої категорії та звання старшого вчителя Бородавка Л.І., Фещенко І.А.; на підтвердження вищої категорії та звання вчитель-методист Добро вольська Г.Б., Лакоза Н.В., Кумечко Л.В.

Кафедра природничо-математичного об’єднала 20 творчих вчителів високої кваліфікації. Це вчителі математики, фізики, інформатики, хімії, біології та географії. У нас 4 вчителя-методиста та 1 кандидат педагогічних наук.

Робота кафедри динамічна та продуктивна. Атмосфера – творча, доброзичлива, товариська.

Очолює кафедру вчитель математики Клименко Віра Олександрівна (вчитель-методист), яка неодноразово ділилася своєї майстерністю з учителями Оболонського району на семінарах з математики. Матеріли циклу її нестандартних уроків надруковані на сторінках методичного журналу «Математика в школах України». Крім того, Віра Олександрівна пише книжки для дітей, має поеіичні друкування.

Все вчителі нашої кафедри – творчі, талановиті особистості. Щороку ми ділимось своїми здобутками та педагогічними наробками із колегами, проводимо відкриті уроки та позакласні заходи, реалізовуючи творчий проект «Використання інноваційних технологій на уроках».

У 2010-2011 р. вчителі природничо-математичного циклу підготували 12 переможців II етапу Всеукраїнської предметної олімпіади.

Протягом кількох останніх років учні нашої школи були переможцями на II – III етапах на олімпіадах з WEB-дизайну та інформатики завдяки вчителям Старостіній Н.М. та Масловському С.М. Вчитель інформатики та праці також провів цикл уроків з виготовлення модульного орігамі.

На зважаючи на гуманітарну спрямованість школи вчитель математики Бородавка Лідія Іванівна (старший вчитель) підготувала переможця МАН з математики – Білоцьку Аліну. Леоненко Світлана Дмитрівна (старший вчитель) успішно залучає учнів школи до участі у Всеукраїнському конкурсі з математики «Кенгуру».

Добровольська Галина Броніславівна (вчитель-методист) має друкування на шральтах фахових журналів з математики.

Вчитель фізики Фещенко Ірина Анатоліївна (старший вчитель) провела семінар з фізики для вчителів Оболонського району, де показала презентацій’ про використання комп’ютерних технологій на уроках фізики.

Екологічну спрямованість має методична робота вчителів біології Кумечко Любов Василівни (вчитель-методист) та Лакози Наталії Василівни (вчитель- методист, кандидат педагогічних наук) та вчителя хімії Стадника Віктора Петровича. Результатом цієї плідної роботи стали наші переможці на олімпіадах, а також переможці дослідницької роботи МАН, учениці 9 класу Шпаковська Марія та Єфремова Олександра.

Органічно в колектив нашої кафедри влилась вчитель географії Воробйова Тетяна Олександрівна, яка показувала цікаві позакласні заходи та відкриті уроки. Під керівництвом вчителів кафедри діти беруть участь у проектній роботі, готують презентації, стінгазети, виготовляють моделі, тобто мають змогу виявити свої неординарні здібності.