Кафедра художньо-естетичних наук*

Вчителі кафедри працюють над  темою: «Активізація пізнавальної діяльності і розвиток творчих здібностей учнів на уроках музики, образотворчого мистецтва та трудового навчання».

Усі вчителі кафедри на своїх уроках створюють необхідні умови для навчання, розвитку та виховання всебічно розвиненої особистості. Працюючи над власним самовдосконаленням, вчителі кафедри прагнуть до викладання своїх предметів на якісно новому рівні (активне впровадження нових форм і методів вивчення музичного, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, інноваційних комп’ютерних технологій, важлива роль приділяється проектній діяльності); приділяють велике значення саморозвитку творчих здібностей і музично-естетичному розвитку учнів на уроках та позакласній діяльності, творчої самореалізації учнів на гуртковій та концертній діяльності, виставках та конкурсах; займаються питаннями удосконалення сучасного уроку музики, образотворчого мистецтва, трудового навчання;спрямовують свою професійну діяльність у русло постійного творчого пошуку.

Основною метою роботи є не лише ознайомлення учнів з народним та класичним мистецтвом, а й формування навички оволодіння сучасними напрямками в образотворчому мистецтві, музиці, декоративно-ужитковому мистецтві; спонукання до створення самостійних витворів мистецтва.

Свої педагогічні доробки вчителі кафедри друкують на сторінках журналу «Завуч»,газета «Трудове навчання в школі», «Модний», «Мистецтво та освіта», «Шкільний світ».

Вокальний колектив школи брав участь у Міжнародному дитячому пісенному конкурсі «Чорнобаївські зорепади-2». Кращі роботи учнів, виконані на уроках трудового навчання, можна побачити на сторінках журналу «Модний», беруть участь у виставках декоративно-прикладного мистецтва та конкурсах.