29 листопада Соколова Діана, Тищенко Анастасія і Тарасова Валерія (учениці 11-А класу) під керівництвом вчителя англійської мови Левченко Ольги Вікторівни представили проект про надзвичайно сучасну країну Нідерланди у міській учнівській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО у спеціалізованій школі 165 “Видатні місця та культурні спадщини ЮНЕСКО в країнах Європи”. Під час конференції учні дев’яти шкіл міста Києва розповіли надзвичайно цікаву інформацію про видатні культурні та природні цінності, що вважаються надбанням усього людства, та мали можливість поспілкуватися із видатним архітектором та істориком Вечерським Віктором Васильовичем щодо українських об’єктів внесених у список ЮНЕСКО. Було надзвичайно цікаво і інформативно! Після теоретичної частини учні спробували свої сили у майстер-класах: навчилися робити метелика (емблему конференції із символом ЮНЕСКО на крильцях) і танцювати народний грецький танець –сиртакі!