12 листопада 2018 року в рамках Проекту асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Людина і навколишнє середовище» учні нашої школи під керівництвом вчителя біології та хімії Щетініної Маргарити Володимирівни  взяли участь у науково-практичній конференції до Всесвітнього дня науки задля миру та розвитку «Наукові дослідження і аспекти сучасної онкології в Україні в 21 ст.», яка відбулась в школі I-III ступенів №8 Оболонського району м. Києва. Мета конференції – привернути увагу до підвищення профілактики онкологічних захворювань, проінформувати про сучасні технології лікування, залучити громадськість до благодійності в суспільстві. Наші учениці 11- Б класу Решетнікова Поліна й Лінчевська Олександра виступили з доповіддю «Генетичний компонент онкології» і були нагороджені сертифікатами учасників конференції. Учні 11-А класу Тищенко Анастасія, Якшина Марія і Науменко Богдан  активно підтримували учасників конференції.