24 жовня 2016 року відбулося засідання нашого шкільного клубу ЮНЕСКО з приводу святкування Міжнародного дня ООН. Учні 6-их класів стали учасниками інтерактивного англомовного конкурсу під назвою  «ООН – мета, діяльність, результативність».

Учні 6-В класу, під керівництвом вчителя англійської мови Мишак Ірини Володимирівни, підготували цікаву інформацію англійською мовою про ООН ( дату сторення, мету існування а також цікаві факти). Усі запрошені активно відповідали на запитання конурсу, та отримали призи за активну участь. Наприкінці засідання учні виконали гімн Євросоюзу мовою оригіналу – німецькою, а також розповіли коротку історію становлення «Оди радості», як гімну. Захід видався дуже цікавим та пізнавальним для усіх гостей та самих учасників.