28 листопада 2018 у спеціалізованій школі №16 відбулася конференція присвячена Міжнародному дню толерантності «Толерантність як риса сучасної української молоді на шляху до євроінтеграції». Учні НВК «Оболонь», ЗНЗ №8 та СШ№16, учасники ПАШ ЮНЕСКО Оболонського району,  обговорили роль толерантності у сучасному світі, презентували власні дослідження про культури національних меншин, що стали складовими частинами спільного проекту «Усі ми діти твої, Україно!». Учні 9-11 класів дізналися багато нового про толерантність, яка є як передумовою миру, так і однією з рушійних сил творчих процесів та інновацій. У сучасному світі терпимість є ключем до досягнення гармонії, яка необхідна нам для розв`язання проблем і розбудови безпечнішого майбутнього.

Учасники конференції здійснили екскурсію шкільною фотогалереєю «Я мрію побачити цілий світ!», що підготували та провели англійською мовою учні 9 класів разом з вчителем англійської мови Бурматовою В.В.

Під час практичної частини конференції вчитель англійської мови Левченко О.В. провела з учасниками «The Marshmallow Challenge», учні вчилися працювати у команді, толерантно ставитись одне до одного і побачили, що, маючи бажання і активну життєву позицію, завжди можна досягти успіху, змінити світ на краще.