Міжнародні проекти
30.05.2013

Загальношкільний захід до Дня Європи в Україні

«Моя любов до Вітчизни не примушує
мене заплющувати очі на досягнення
іноземців, навпаки, чим більше я
люблю вітчизну,тим більше
намагаюсь збагатити мою країну
скарбами,здобутими не з її надр».

Вольтер

У травні 2013 року було проведено загальношкільний захід до Дня Європи в Україні. Свято розпочалося зі звучання гімну Європи Шумана, як ключ до миру та добробуту на континенті.

Учні 9-Б класу провели вікторину серед учнів школи ,згадавши основні дати, пов’язані з ЄС. Зі сцени лунали основні норми і принципи функціонування євпропейської спільноти,такі як : демократія, верховенство права,миру,рівні умови для всіх, повага до себе та інших,побудова суспільства турботи і справедливості.Учні через творчість закликали піснями до миру та порозуміння між державами сусідами. Було проведено конкурс малюнків на асфальті: «Європа очима дітей», де учні 5-7 класів показали своє бачення і розуміння ЄС. Отже, ми підкреслили приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечніть її європейського вибору в майбутньому. Ми виховуємо повагу до національних,духовних,культурних надбань європейських народів. Україна має всі передумови, щоб стати в один ряд з європейськими державами, бо ми є центром Європи.