Міжнародні проекти
13.12.2013

«Крок назустріч»

23 вересня учні школи №16 приєдналися до проекту «Крок назустріч», асоційований університетом «КРОК», коледжем економіки, права та інформаційних технологій при підтримці проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО». Три команди з нашої школи взяли участь у проектах «Відеоролик на роликах», «Вода-це життя» та «Creative Flowers».
Учні нашої школи відвідали ряд майстер класів, на яких Чуйко Ярослав Олександрович, сценарист виробництва film.ua, автор програм для каналів «ІНТЕР», «К-1», «НТН», дипломант конкурсу молодих драматургів «Двері», та Будовська Тетяна Володимирівна, сценарист, автор програм для каналів «ІНТЕР», «К-1», «НТН» познайомили з особливостями побудови сюжету, темами та підтемами сценарію, композицією кадру, основними принципами монтажу.
13.12.2013 р. у приміщенні університету «КРОК» відбулося підбиття підсумків та визначення переможців у кожному проекті. У конкурсі логотипів наша школа здобула абсолютну перемогу та зайняла всі призові місця у цій номінації, а також отримала коштовні призи.
У проекті «Відеоролик на роликах» команда учнів (Ющенко В., Мітюріна К., Кадам М., Мельнікова Т.) під керівництвом учителя англійської мови Левченко О.В. перемогла серед 10 шкіл міста у номінаціях «Найкраща локація для зйомок», «Найкращий опис історії роликів», а також «Симпатія журі».
Вітаємо переможців конкурсу і бажаємо подальших перемог!