Міжнародні проекти
27.09.2013

Хочеш миру — створюй його, створюй, не жалкуй своїх сил.

ЮНЕСКО
Хочеш миру — створюй його, створюй, не жалкуй своїх сил. Кажен день твого життя . Кажну хвилину твого життя

Цвейг С.

Під таким гаслом пройшло засідання круглого столу «Мир і порядок шляхом реформи суспільства», яке відбулося 27.09.13. Основним завданням учнів 11А та 11Б класу було розробити та утворити законопроекти щодо реформування усіх сфер суспільства. Учні представили і захистили свої проекти в таких сферах як політика, економіка, медицина, освіта. Також були розглянуті проблеми армії та навколишнього середовища. Всі виступи були ретельно підготовлені і було видно що учні перейнялися проблемами. Кожен може внести частинку миру якщо тільки усвідомить про свою значимість в світі. Керували засіданням вчителі англійської мови Мишак І.В. та Осташевська Н.П.