Міжнародні проекти
12.11.2014

«Толерантність – шлях до миру»

У рамках шкільного клубу ЮНЕСКО,12 листопада 2014 року на честь святкування Міжнародного Дня Толерантності було проведено засідання круглого столу «Толерантність – шлях до миру» під керівництвом вчителя англійської мови Мишак І.В. Протягом заходу учні 10-11 класів переглянули історичне відео про зародження толерантності, обговорили презентацію, яку підготували учениці 10-А та 10-Б класів (Фрунзе Ірина та Верес Влада). Ще одним питанням заходу було визначення духовних цінностей сучасної молоді шляхом голосування та створення буклету толерантності школи № 16. Наприкінці уроку діти висловили свої побажання щодо миру та толерантного ставлення в нашій країні. Під час заходу учні активно висловлювали та доводили свою думку та дійшли висновку, що учнівський колектив – це мікросвіт, який вчиться співіснувати, і що сьогодні ми справді потребуємо толерантну націю, яка є інформованою про духовні цінності і готова жити в мирі.