Міжнародні проекти
19.01.2014

Участь у конкурсі «Відеоролик на роликах»

19 грудня 2014 року учні школи №16 взяли участь та здобули перемогу у конкурсі короткометражних фільмів «Відеоролик на роликах», у рамках регіонального освітнього проекту «Гостинне місто».
Конкурс проходив у університеті КРОК. У проекті взяли участь учні 11-А класу: Скорляєва Катерина, Жукова Соф`я та Рихальська Анна, під керівництвом вчителя англійської мови Мишак Ірини Володимирівни.
Для участі у конкурсі команда школи №16 виконала усі умови і успішно справилася з завданням.
У конкурсі прийняли участь дванадцять шкіл Києва , серед яких наша команда зайняла почесне третє місце.
Цей проект ще більше зблизив дітей і допоміг відкрити Київ з іншої невідомої нам сторонни. Готуючись до конкурсу ми отримали величезне задоволення від взаємної допомоги і співпраці.