Міжнародні проекти
16.04.2014

16 квітня 2014 заступник директора з НВР Дядюк Оксана Андріївна та вчитель французької мови Бован Людмила Василівна взяли участь у міжнародній конференції «Використання ІКТ у навчально-виховному процесі як чинник розвитку проектної компетентності вчителів та учнів».
Протягом конференції вчителі асоційованих шкіл ЮНЕСКО Оболонського району, міста Києва та їх школи-партнери по міжнародному пілотному проекту ІІТО ЮНЕСКО «Навчання для майбутнього» («Live for future») поділилися досвідом роботи щодо застосування інформаційно-комунікативних технологій (ІКТ) у викладанні різних предметів та їх використання у науково-дослідницькій роботі учнів, виховній роботі, управління навчальним закладом.
Участь у конференції була цікавою та корисною.