Міжнародні проекти
30.01.2014

«Вода – це життя»

У проекті «Вода – це життя» взяли участь учні 10го та 11го класів (Животова А., Усенко Ю., Неїжко Д. та Шумілін Є.) під керівництвом вчителя біології, вчителя-методиста, кандидата педагогічних наук Лакози Наталії Василівни.
Команда відвідала ряд майстер-класів в університеті «Крок», де учні ознайомили з методикою проведення соцопитування, планом побудови проекту та проведення дослідження води з бювету, який знаходиться в Оболонському районі на вулиці Полярна. Дослідження проб води було проведено на основі науково-дослідницького університету екології.
У конкурсі логотипів наша команда здобула перемогу та отримала коштовні призи, також була нагороджена сертифікатом за участь у проекті ЮНЕСКО «Крок назустріч».