Міжнародні проекти
29.11.2014

XVI Всеукраїнська конференція

28-29 листопада у Києві проводилась XVI Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО відповідно до резолюції 37-сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО щодо відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.
Нашу школу на конференції представляли Кудовбенко Катерина (11-Б клас) таБатура Валентина (8-В клас) під керівництвом учителя української мови та літератури Сергієнко Юлії Сергіївни.
До творчої сесії конференції учениці готували бліц-презентацію ідеального образу власної держави, яка проводилась у формі молодіжної синквейн-естафети; безпосередньо під час заходу брали участь в ігровій сесії «Україна-Шевченко-ЮНЕСКО» та проектній студії «Роль жінки у суспільстві за Т.Г.Шевченком та гендерні ініціативи ЮНЕСКО». До участі у пошуково-дослідницькій сесії дівчатами було підготовлено презентації та тези виступу щодо питання гендерності, яке є доволі актуальним у наш час. Під час обговорення теми проектної студії Катерина й Валентина проявили глибокі знання не лише з творчості геніального Кобзаря, а й з різних сфер суспільного життя.
Наприкінці конференції учасниць було нагороджено Сертифікатами.