Міжнародні проекти
11.05.2014

«Зелене майбутнє планети: від конкретного рішення до глобального мислення»

11 квітня 2014 року учні школи №16 (Ющенко Вікторія, Шумілін Євгеній, Перевезій Денис– учні 10-А класу; Усенко Юлія, Євтушенко Єлизавета, Колос Анастасія – учні 11-Б класу) під керівництвом вчителя англійської мови Левченко Ольги Вікторівни взяли участь у VІI щорічній Всеукраїнській екологічній конференції «Зелене майбутнє планети: від конкретного рішення до глобального мислення», яка відбулася у університеті «КРОК». Наші юні екологи прийняли активну участь у секції Eco World Wide: Analysis of the opportunities to participate for students and pupils in international environmental actions, projects and organizations (Аналіз можливостей участі студентів та учнів у міжнародних природозахисних акціях, проектах та організаціях). Вони мали чудову можливість поспілкуватись з носієм мови та справжнім експертом з міжнародної організації WWF, використати свої знання та навички на практиці, познайомитись з іншими активними та еко-небайдужими учнями та студентами нашого міста.
Сподіваємось на подальшу співпрацю та нові проекти! Зробімо світ кращим! Збережімо його для наших нащадків! Всі разом ми це можемо!