Міжнародні проекти
17.12.2013

Зірки Євробачення 2013

17.12.13 учні школи № 16 брали активну участь у вокальному конкурсі до святкування 60-річчя ПАШ ЮНЕСКО, який відбувся у школі № 20, і завоювали першість своїми блискавичними номерами У конкурсі брали участь сім шкіл Оболонського району, від кожної школи було представлено по два учасники.
Євтушенко Єлизавета, учениця 11-Б класу отримала 3 місце, відзначившись унікальністю та витонченістю виступу та голосу.
Перше місце серед усіх шкіл Оболонського району отримав учень 9-А класу – Слівний Данііл. Судді та вболівальники були вражені номером. Ідеальне виконання пісні, точно підібраний відеоряд до змісту пісні. Родзинкою номеру стала учениця 10-А класу, чемпіон Європи та бронзовий призер світу у категоріїї «Юніор 2» з бально-спортивних танців – Мітюріна Катерина. Підготували номери та підтримували учасників вчителі англ. мови Коломоєць С.Ф. та Мишак І.В а також учні 11-Б , 10-А та 10- Б класів.
Серед членів журі були запрошені письменниця та співачка Леся Горова та переможниця дитячого Євробачення – Софіко.
Ми приїхали з конкурсу не лише з призовими місцями, але й з запрошенням на наступний рік взяти участь в конкурсі, організованому ПАШ ЮНЕСКО -Євробачення 2014.
Тож, учні 16 школи, готуйтеся та перемагайте, а ми вас обов’язково підтримаємо.