19.04.2016

«Здоровим будь!»

У кожній родині батьки хочуть бачити своїх дітей здоровими, бадьорими, готовими до різних життєвих випробувань. На жаль, більшість школярів ведуть малорухливий спосіб життя, що негативно впливає на стан їхнього здоров’я.

Спільне завдання вчителів  і батьків – допомогти дітям усвідомити, що кожен з них – неповторна особистість і що завдання кожного – наповнення життя змістом, збереження здоров’я.

26 березня 2016 року у 2-А класі (класний керівник Комнацька Валентина Дмитрівна) була проведена інтелектуально-спортивна розвага «Здоровим будь!».

У ході командної гри  учні  закріплювали знання про здоровий спосіб життя, змагались у силі, спритності, винахідливості та просто відпочивали у колі своїх однолітків та рідних.

Батьки брали безпосередню участь не тільки в конкурсах, а й у їх підготовці, що сприяло згуртуванню  дитячого й батьківського колективів.

.