24 грудня в рамках роботи клубу «Планета» відбулась вистава «A LITERATURE NIGHT’S DREAM» за участю членів театрального гуртка «Ми – актори» під керівництвом вчителя англійської мови Гусєвої О.О.

«Сон літературної ночі» ─ це яскравий мюзикл за мотивами класичної англійської, французької та американської літератури. У виставі цікаво переплелися сюжети В.Шекспіра «Ромео і Джульета» ─ ролі виконували І.Дворковий 7-Б та Т.Пхакадзе 7-А, «Отелло» ─ Д.Панкасюк 7-Б, «Гамлет» ─ Р.Пхакадзе 7-А, Р.Л.Стівенсона «Острів Скарбів» ─ ролі піратів виконували учні 7-Б класу М.Пінчук , М.Рудковський, М.Касьянов, П.Тімочко та учень 7-А класу Р.Миколюк, Д.Дефо «Життя та пригоди Робінзона Крузо» ─ учень О.Кохан з 7-А виконував роль Робінзона, А.К.Дойла «Пригоди Ш.Холмса» ─ роль відомого детектива виконував Н.Скобліков 6-В.

Також привітали учнів та вчителів герої казок Ш.Перро. Червона Шапочка у виконанні Л.Починок учениці 6-А класу та 7 гномів Братів Грімм ─ учні 6-а В.Миколенко, Д.Карапут, О.Муха, І.Веселко, О.Майоров, учень 6-В Д.Мурашко та Д.Тарасов учень 3-Б дали нагоду глядачам поринути у чарівний світ чудес.

Роль студента зіграв О.Гальчук. Завдяки майстерності цього актора, сплетіння казок та п’єс захопило усіх глядачів, а мелодійні пісні дівчат-хористок (В.Тарасова 6-А, Т.Недашківська 7-Б, Д.Ковриженко 7-Б, О.Волинець 7-Б, А.Салтанюк 7-В, А.Борис 7-А) і незрівнянної бальної пари, неодноразових переможців міжнародних та європейських чемпіонатів В.Котенка та Д.Нерознікової (7-А) допомогли глибше зрозуміти характери героїв.

Чудові костюми та неперевершена гра акторів не залишили жодного з глядачів байдужими. З нетерпінням чекаємо на подальшу роботу цього колективу, нових прем’єр та звершень!