20.02.2015

«Ich lerne Deutsch gern»

Німецька мова, як відомо, – це друга іноземна мова, яку із задоволенням вивчають понад 80% учнів середньої та старшої ланки школи.
Одночасно з іншими учителями іноземної кафедри вчителі німецької мови Шпак Лариса Віталіївна та Щупачинська Ірина Володимирівна організували та провели низку навдивовижу цікавих, інформативних та пізнавальних заходів.
Справжньою феєрією тижня виявилась гра-вікторина знавців німецької мови «Ich lerne Deutsch gern» серед учнів шостих класів, яку провела Шпак Лариса Віталіївна разом з учнями 10-А та 10-Б класів . Діти, отримавши випереджальне завдання, поділились на команди, обрали капітанів, підготували назву, девіз, емблему, а потім залюбки змагались за звання найкращого знавця німецької мови. Усі учасники гідно брали участь у випробуваннях, однак переможцями виявилась команда 6-Б класу, ІІ місце зайняла команда 6-В класу, а ІІІ – 6-А класу. Капітани трьох команд отримали відповідні грамоти та призи. А учні 10-А та 10-Б класів залюбки виступили на цій вікторині журі та ведучими.
Подібні заходи вкотре доводять, що усі учні нашої школи є гідними представниками майбутньої національної еліти України: вони прагнуть до знань, прагнуть до перемоги, прагнуть бути найкращими!