17.11.2014

«Інформуємо про ООН та ЮНЕСКО»

23 жовтня активом школи «ЮНЕСКО» було представлено інтерактивну презентацію на тему «Інформуємо про ООН та ЮНЕСКО» до дня заснування ООН (24 жовтня) під керівництвом вчителя англійської мови Коломоєць С.Ф. Учні 10-Б класу Сміян Катерина та Задорожнюк Юлія взяли активну участь у створенні презентацій. Метою заходу було розширення знань учнів щодо цих міжнародних організацій,  ознайомлення з чинними ініціативами ЮНЕСКО та наявними досягненнями. Проведено конструктивну бесіду та анкетування серед учнів 7,8,9 та 10 класів. Опитування засвідчило високий рівень інформованості та обізнаності учнів щодо ООН та ЮНЕСКО, оскільки в школі систематично проводяться  різні заходи і святкування в центрі ЮНЕСКО. Учні школи активно беруть участь у заходах інших асоційованих шкіл, залучаються до районних та міських проектів.