Щороку в травні ми відзначаємо День пам’яті та примирення ( 8 травня) та День перемоги України у Другій світовій війні ( 9 травня). Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам’яті людської, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над нацизмом. Можна по-різному ставиться до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших. Урок мужності присвячений пам’яті жертв Другої світової війни – це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим, яку віддали учні 10-Б класу Vladimir Obuhov, ЧирвоюМарією, Тригобчук Поліною, Лиза Моржецкая та Daria Shepetko розповіли учням 2-9 класів спеціалізованої школи 16 з поглибленим вивченням англійської мови про подвиг світу та українців у боротьбі з нацизмом 1939-1945 рр.