05.11.2013

Всеукраїнська науково – практична конференція

З 24 по 26 жовтня 2013 року в місті Івано – Франківськ на базі Інституту філології Прикарпатського університету імені Василя Стефаника відбулася Всеукраїнська науково – практична конференція «Актуальні проблеми літературознавства в компаративних вимірах. ( пам’яті докторів наук, професорів М.В. Теплинського та В.Г. Матвіїшина)» . III Султанівські читання.
У рамках проведення конференції відбулося пленарне засідання, презентація книги «Пам’яті Марка Теплинського».
Напрямками роботи конференції були робота круглих столів з теорії та методології літературознавства, перекладознавства, лінгвістики, а також методики викладання літератури у школі і виші. Саме у роботі цієї секції і взяла участь вчитель світової літератури нашої школи Костенко Юлія Валеріївна, що виступала на конференції у складі творчої групи вчителів від міста Київ. Тема доповіді, а також майстер-класу «Розвиток пізнавальної читацької активності учнів на уроках світової літератури».
Також у рамках проведення конференції всі учасники відвідали Музей етнографії і побуту у селі Саджава, навчальні заклади Богородчанського району і Манявський скит.