З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією, а також на виконання домовленостей, досягнутих за результатами офіційного візиту Президента України до Японії, 2017 рук було оголошено роком Японії в Україні.

Враховуючи план заходів з проведення Року Японії в Україні, учні 10-А класу під керівництвом Шпак Л. В. розробили та провели для учнів початкової та середньої ланки школи ряд лекцій-презентацій з метою ознайомити школярів з історією та культурою Країни сонця, що сходить.

Так, зокрема родзинкою доповіді Олександри Коновал було ознайомлення з правилами східного етикету. З учнями початкових класів було проведено вікторину «Все про Японію».

Рибалко Богдан, Здоренко Олексій  та Кохан Олексій не лише зацікавили учнів інформацією про японську анімацію, а ще й разом вигадували та малювали власних анімаційних героїв, а потім спробували створити справжній анімаційний фільм за допомогою відповідної комп’ютерної програми.

Рік Японії в Україні лише розпочався, а учні нашої школи вже здійснили віртуальну подорож до «Країни сонця, що сходить», долучившись до просвітницьких заходів, організованих та проведених 10-А класом.

VFL.RU - ваш фотохостинг