Учні нашої школи продовжують роботу у проекті «Школа миру», ініційованою Федерацією Всесвітнього миру з метою формування культури миру серед молоді. У рамках цього проекту команда учнів нашої школи під керівництвом вчителів англійської мови Мишак І.В. та Саркісян Н.В. взяла участь у ІV Конгресі юних посланців миру «Усім світом – за мир!» під гаслом «Разом за мир: повага, безпека та гідність для всіх», що відбувся 21 вересня 2017 (Міжнародний День миру) у Національному музеї історії України у Другій світовій війні.

Під час Конгресу наші учні взяли активну участь у міжнародних миротворчих акціях «Парасольки миру» та «Я віддаю свій голос за мир!», презентувавши тематично розмальовані парасольки та висловившись, чому вони віддають свій голос за мир на Землі.

За результатами роботи в громадському проекті «Діти – посли миру» (“Children – Ambassadors of Peace”) за 2016-2017 н.р наша школа була нагороджена дипломом.