« Пам”ять про Голокост необхідна, щоб наші діти ніколи не були жертвами, катами або байдужими спостерігачами…»

І.Бацер (ізраїльський історик)

У 2005 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію «Пам»ять про

Голокост». Саме 27 січня 1945 року визволили  в»язнів  найбільшого нацистського табору смерті  Освенцим, який знаходився на території Польщі.

Учні 10-А класу не залишились  осторонь від цієї серйозної теми та вирішили змінити звичну подачу інформації на театралізоване дійство, тому

25 січня  2019 року, під керівництвом Чорної І.М. була показана літературно-музична композиція про біль  та страждання єврейського народу.

В Україні найжорстокішим і звірячим було масове вбивство євреїв у Бабиному Яру.

Під час вистави в залі була повна тиша: відтворене  на сцені торкнулось  серця кожного, у  багатьох глядачів на очах забриніли сльози… Хвилиною мовчання присутні  вшанували пам»ять усіх загиблих і знищених під час Голокосту.