День добрих справ – це не просто красиве гасло, а справжнє свято людського благородства, милосердя, щедрості і таланту. 27 листопада 2018 учні школи долучилися до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Так сталося, що він співпав з Тижнем початкової школи. Кожен намагався зробити в цей день якнайбільшу кількість корисних, добрих справ: допомогти іншому з уроками, захистити слабкого, підтримати порядок і чистоту у школі, озеленити вазонними квітами зону відпочинку школи.

Учні початкової школи  були відповідальними за організацію і проведення благодійного ярмарку «Щедрий вівторок». У ярмарку взяли участь усі школярі (від першачків до одинадцятикласників), учителі та батьки. На дві перерви шкільні коридори перетворилися на справжній український колоритний  ярмарок. Тут можна було і смачно попоїсти, і придбати собі у подарунок різноманітні вироби, зроблені дітьми, батьками, вчителями власноруч.

Також учні 1-4 запросили до себе з благодійною виставою акторів центру мистецт «Новий український театр», щоб  допомогти  подолати хворобу актору цього театру Антоніо Марджинеди.

Енергія позитиву всіх заходів була спрямована на спільну мету: підтримати і надихнути на скоріше одужання тих, хто хворіє. Ще раз нагадати про те, що ми справжня шкільна родина- готові завжди допомагати і підтримувати.