21.11.2015

Зустріч учнів із воїнами-учасниками АТО

Напередодні річниці початку Революції Гідності та з метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної землі, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України до учнів 5-А класу завітали воїни-учасники АТО (Кузьменко Юрій – боєць 122 окремого десантно-штурмового батальйону 81 бригади. нагороджений оредном “За мужність” ІІІ ступеня та Бугай Олег – боєць 92 окремої механізованої бригади, нагороджений медаллю “Захиснику Вітчизни”). Це люди сильної волі, міцного характеру, справжні патріоти. Запрошені бійці з глибоким сумом в очах ділилися з учнями спогадами, розповідали, що пережили за час, проведений в зоні АТО, відповідали на питання дітей. Наприкінці зустрічі п’ятикласники передали нашим захисникам власноруч написані листи зі словами подяки та підтримки, а також невелику передачу безпосередньо на передову – каву та згущене молоко.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!