Мова — державна перлина,

Нею завжди дорожіть:

Без мови немає країни —

Мову, як матір, любіть.

Мова – це знакова система. Вона є засобом спілкування і вираження мислення, а також специфічним способом зберігання і передачі інформації. Щороку з 1997 9 листопада відзначається День української писемності та мови. У цей час традиційно в нашій школі проходить Тиждень кафедри гуманітарних дисциплін. Заходи, які відбуваються в ці дні, покликані популяризувати українське слово, культуру, традиції.

9 листопада Віртуальною подорожжю діти мандрували сторінками історії започаткування та розвитку нашої писемності; разом з учителями взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності; створили інформаційні вісники « Наголошуй правильно» та « Культура мовлення».

12 листопада Веселі мовні квести та вікторини стимулювали учнів до активного пізнання глибин української мови.

Учителі кафедри для колег провели Педагогічну раду на тему: «Деякі аспекти розвитку практичних мовних компетентностей як засіб формування мовленнєвої культури учасників освітнього процесу». Практичними вправами та мовленнєвими «підказками» вчителі збагатили свої знання.

13 листопада День національних  скарбів: виставки «Розмаїття українського орнаменту», «І на тім рушникові» надихнули учнів на створення власних шедеврів.

14 листопада Конкурс читців сучасних українських поетичних творів

«Поезія-душа народу» об’єднав усіх шанувальників цього  виду мистецтва .

15 листопада Музичний фестиваль української пісні став фінальним завершенням предметного тижня кафедри гуманітарних дисциплін.

Протягом тижня учні 11-А класу проводили перформанс «Анатомія книги» та інтерактивні ігри «Мовні експерти».

Загальношкільні та класні  заходи були підготовлені Павленко С.І.,Гарбуз Ю.Я.,           Коломієць Л.П., Кустенко І.В. , Косарєвою О.В., Коземір Н.А., Сергієнко Ю.С.