8 січня 2019 року, у перший навчальний  день нового року, чергові учні 10-А класу разом з класним керівником Чорною І.М. вирішили подарувати іншим школярам та вчителям справжнє зимове свято. Переодягнувшись у костюми  Дідуся Мороза та Снігуроньки, з кольоровим серпантином у руках і променистою посмішкою на обличчі, вони висловлювали найщиріші побажання і вітали з Новим Роком та Різдвом. Кожен, хто завітав до школи цього ранку, пройшов скрізь браму позитиву і добра, що була сповнена новорічними піснями й танцями. Сподіваємося, що ця чарівна подія стане щорічною традицією для нашої школи, а ті учні, що не змогли побачити святковий захід цього разу, обов»язково візьмуть участь у  наступному році.

Довга Уляна