Міжнародні проекти
20.03.2016

Конференція ЮНЕСКО

Учні нашої школи під керівництвом вчителя історії Богославець Людмили Василівни та вчителя англійської мови Подолянчук Анни Сергіївни брали участь у науково-практичній конференції «Модель ООН-2016. Хочеш миру? Почни з себе!», яка відбулася 18 та 19 березня 2016 у гімназії №136 Дніпровського району міста Києва. Наша команда представляла Об’єднане Королівство Великої Британії та Північної Ірландії.

Учні-делегати працювали у наступних комітетах:

• UNEP (Комітет охорони навколишнього середовища) Пантелеєва Ілона

• ITU (Міжнародний союз електрозв’язку) представляв Каракуц Дмитро

• WTO (Всесвітня організація торгівлі) Скорик Єлизавета

• UNESCO (Організація ООН з питань освіти, культури і науки) Ареф’єв Ігор

• DISEC (Комітет з роззброєння і міжнародної безпеки) Пантюхов Адріан

• CCPCJ (Комітет з попередження злочинності та кримінального правосуддя) Решетнікова Поліна.

За участь у науково-практичній конференції команду нагородили дипломом, а Пантюхова Адріана визнали кращим делегатом. Учні мали змогу відчути себе дипломатами, які обговорюють глобальні проблеми, що турбують держави та людей у різних регіонах світу.

Скачать (PDF, 1.79MB)

.