Міжнародні проекти
19.04.2016

Конференція ЮНЕСКО

29-30 березня 2016 р. команда нашої школи (учениці 10 Б класу Мурадова Дарина та Семіконь Ярослава) під керівництвом вчителя англійської мови Мишак Ірини Володимирівни та педагога-організатора Сотникової Валентини Євгенівни взяли участь у 17 Всеукраїнській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні «Українсько-європейські ініціативи в освітньому просторі: ціннісна парадигма».

Під час конференції наша команда виконала ряд завдань теоретичного і практичного характеру. Мурадова Дарина та Семіконь Ярослава виступили в секціях презентувавши своє бачення взаємодії європейських та українських духовних цінностей за допомогою каліграм та коллажу. Також учні написали наукову статтю, яка увійшла у збірку наукових статей конференції.

По закінченню конференції команда отримала сертифікати учасників конференції, що засвідчують нашу активну громадянську позицію у справі побудови ідеального суспільства та участь у формуванні стійкої ціннісної парадигми, універсальної як для українського,  так  і для європейського світу.

Участь у конференції дала змогу не лише обмінялися своїм науковими дослідженнями з іншими школами України, але й насолодитися виступами талановитих театральних колективів міста Києва.

.