21.10.2015

Львів

17 жовтня учні 5-А, 5-Б та 9-В класів разом зі своїми класними керівниками побували в найвідвідуванішому місті нашої держави – у Львові.
 Не зважаючи на осінню мряку, екскурсанти отримали позитивні емоції від прогулянки містом, від відвідування Італійського подвір’я, найвідоміших греко-католицьких храмів та Оперного театру, від чудової панорами міста з Високого Замку, від відвідування найстарішого європейського кладовища, де знаходяться могили І.Я.Франка, В.Івасюка, С.Крушельницької, І.Білозіра; від музею зброї «Арсенал» та аптеки-музею «Під чорним орлом». А ще учні побували у «Львівській майстерні шоколаду», у якій довідались багато цікавого про види шоколаду, умови його виготовлення та зберігання, посмакували гарячим молочним шоколадом та отримали подарунки-смаколики.
Поїздка вдалася на славу!