29 січня українці згадують героїв бою під Крутами, що відбувся 1918 року.

Рівно 99 років тому, після створення Української Народної Республіки на залізничній станції Крути близько півтисячі українських студентів, захищаючи Київ, вступили у нерівний бій з більшовиками.

Символ патріотизму та жертовності задля свободи країни – так українці говорять про безстрашних юнаків, яким вдалося на кілька днів зупинити наступ ворога.

30 січня 2017 року учні спеціалізованої школи №16 підготували літературно-мистецьку композицію, присвячену 99-й річниці бою під Крутами, під назвою «Пам’яті тридцяти…», при перегляді якої глядачі дізнались про перебіг бою під Крутами, звучали імена загиблих студентів, їх пам’ять було вшановано хвилиною мовчання, звучали вірші відомих поетів, зокрема, вірш Павла Тичини «Памяті тридцяти…», покладений на музику співачкою Марійкою Бурмакою.

Також в школі було оформлено фотовиставку, виконану у форматі «фотосушка», а також організовано перегляд на перервах мультимедійної презентації, що висвітлювала історичні події 1918 року.