23.11.2012

Народний Музей хліба

Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Виховання національно-свідомого громадянина нашої держави можливе лише на високих ідеалах і традиціях українського народу. Однією з них є шанобливе ставлення до хліба.
Вчити любові до землі, до хліба, до людей праці – основна мета Музею хліба Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. У Музеї зібрано понад 2000 експонатів, які розповідають про історію хліба, його значення для людини, походження основних зернових культур (жита, пшениці, кукурудзи, ячменю та інших).
14 листопада учні 5-В та 6-Б класів разом зі своїми класними керівниками (Левченко Ольга Вікторівна, Косарєва Олена Володимирівна) відвідали Народний Музей хліба, пересвідчившись у тому, що ХЛІБ – усьому голова.