Група учнів нашої школи (6-В та 7-В класів) під керівництвом вчителя англійської мови Левченко О.В. протягом цих осінніх канікул здійснила неймовірну подорож Європою.
Величний Берлін показав усю розкіш своїх музеїв та історичних будівель, веселий Амстердам здивував своїми квітами та кількістю велосипедів. Ми відчули подих одного з найсильніших штормів в Європі, а голландське селище Заансе Сханс зустріло нас запахом шоколаду та показало як виготовлялось популярне взуття «кломпи» і надзвичайно смачні сири.
Экскурсія в Гаагу, другу столицю Нідерландів, показала де живе королівска сім’я і король Віллем-Олександр, знаходиться парламент, уряд країни, дипломатичні представництва, а також відомий Дворець миру,де засідає Міжнародний Гаагский суд.
Смачний брюссельський шоколад, романтичний Париж, легендарний Лувр, неймовірний Діснейленд на передодні Хелоуіна та надзвичайно глибокі соляні шахти містечка Велічка залишили незабутні враження у наших серцях! До того ж ця поїздка допомогла учнім нашої школи використати знання англійської мови на практиці та завести багато нових друзів із різних держав.