28.04.2016

По той бік дзеркала

Маленькі актори (5-9 класів) у казкових костюмах та тлі дивовижних декорацій під запальні ритми музики співали та танцювали наче справжні герої диснеївського мультфільму. Насичені діалоги захопили глядачів, а  шалені пригоди невгамовної та допитливої дівчинки Аліси викликали посмішки, а іноді і запальний сміх у всіх присутніх.

Зал аплодував стоячи цій майстерній несамовитій праці усього акторського складу. З нетерпінням чекаємо нових ролей, подальших звершень наших талановитих акторів.

Дякуємо Гусєвій Оксані Олександрівні за незгасне бажання творити разом з дітьми. Успіхів усій режисерсько-акторській сім’ї.