22 листопада 2018 року у спеціалізованій школі №16 пройшов практикум для вчителів шкіл №8, №14, №29, №326, які працюють у перших класах НУШ, та студентів-практикантів. Під час зустрічі з колегами  класоводами  Комнацькою В.Д та Данюк О.Є. були проведені практичні заняття на тему: «Ранкові зустрічі», «Використання LEGO».  Учасники практикуму відпрацювали різноманітні вправи для ранкових зустрічей, а саме: «Пісенне привітання», «Струм»,   «Віночок», «Долоньки», «Анаграми», «Загадкова коробочка», «Скринька добрих справ». Познайомилися з прийомами використання LEGO під час виховних заходів  (на прикладі Тижня безпеки дорожнього руху). А також розглянули прилади, зроблені дітьми власноруч, для спостереження за погодою.

Загалом, практикум пройшов змістовно, цікаво, позитивно, пізнавально для студентів-практикантів. Хочемо подякувати всім учасникам зустрічі і побажати високих результатів у роботі.

Заступник директора з НВР   Коломієць Л.П.