Напередодні нового року в спеціалізованій школі 16 відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів Оболонського району на тему “Психологічні аспекти роботи з дітьми з особливими освітніми потребами”. Проводили засідання практичний психолог школи Падій Ольга Вікторівна і заступник директора з виховної роботи Костенко Юлія Валеріївна.
Під час зустрічі учасники обговорили необхідність звернути увагу суспільства, а саме школярів, їх батьків, педагогів на вироблення навичок спілкування з дітьми з особливими освітніми потребами, які б не викликали співчуття, милосердя і жалю, а були спрямовані на прийняття як рівних собі. І говорити про це в усіх колективах, і тих, де навчаються такі діти, і в тих, де їх немає. Для цього на практиці психологи спробували форми і методи роботи, які дозволили змоделювати життєві ситуації та спробувати подивитись на них з іншого боку.
Дякуємо усім, хто взяв участь узасіданні. За відгуками учасників важливо було почути, що
було емоційно, корисно та актуально!