12.01.2017 вчителі англійської мови нашої школи  прийняли активну участь у конференції «Діалог педагогічних систем і культур» за сприяння Міжнародної Організації Миру. Районна конференція  пройшла з метою розширення кола професійного спілкування педагогічних працівників Оболонського району.

Це була творча зустріч з Ю Мі Гьон, заступником директора з виховної роботи та міжнародної співпраці  середньої школи Сонджон у м. Сеулі (Південна Корея).

Пані Гьон розповіла цікаві ключові принципи роботи корейських шкіл і розкрила секрети високих досягнень учнів. Успіх полягає у тому, що насамперед вчителі приділяють велику увагу вихованню, дисципліні та чистоті помислів. Кожна школа має свою філософію життя. Передусім Ю Мі Гьон наголосила на тому, що навчальний процес у будь якій країні має бути триєдиним, тобто зусилля батьків вчителів мають поєднуватися з нестримним бажанням учня вчитися.