З 12 по18 листопада в Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках другого етапу Тижня безпеки дорожнього руху в спеціалізованій школі №16 традиційно  пройшов інтерактивний урок « Безпека на дорозі – безпека життя». До учнів школи завітали давні знайомі: представники

ДП Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України Чорний Ю.О., Оліфіренко І.В., Коницька Т.О.; курсанти під керівництвом майора поліції Федоровської Н.В. навчально-наукового інституту №3 Національної академія внутрішніх справ; представник Інституту травматології та ортопедії кандидат медичних наук Деркач Р.В. та патрульні поліцейські Куцевич О.Ю. і Олійник О.І. Під час уроку діти переглянули навчальний фільм про правила дорожнього руху, обговорили і проаналізували його, змоделювавши різноманітні ситуації на дорозі. А також отримали практичні навички надання першої домедичної допомоги постраждалим під час ДТП. Директор школи Король М.П. зазначив, що такі уроки є надзвичайно важливими та необхідними, адже немає нічого важливішого за  безпечне життя і здоров’я дітей. Молодшим школярам після уроку були подаровані спеціальні книжки «Все, що потрібно знати про швидкість», а також світловідбиваючі аксесуари.