З 11 по 15 квітня в нашій школі проходив тиждень біології, хімії та фізики. Учні 5-11 класів оформили газети, провели цікаві досліди з фізики, біологічні вікторини.

Учениці 10-А класу Ковальова Л. та Мельникова В. підготували «математичну рибалку» для учнів 3-4 класів. Про шкідливі звички та їхні наслідки розповіли учні 10-Б класу Кукалець І. та Мурадова Д. Переможцем ярмарки «Корисні страви» став та звання «Майстер-шеф» отримав учень 8-В класу Рафалович Єгор.

Свято квітів «Міс Азалія» об’єднало учнів 9-х класів, які вболівали за своїх однокласниць. Перемогла – Танасова Дар’я (9-В клас).

Завершенням тижня була виставка домашніх тварин «Наші улюбленці». Вона всім дуже сподобалась. Були представлені породи кішок, собак, плазунів та гризунів. Цікаві експонати принесли: Нашта Максим (5-А клас) – хамелеона, Тарновецька Яремія – ручну білку.

За активну участь у тижні грамоти отримали учні 5-А, 6-А, 7-А класів.

.