З 9.11.2020 по 13.11.2020 було проведено тиждень Української мови та літератури. 9 листопада учні та вчителі школи № 16 разом з усіма співгромадянами відзначали День української писемності та мови. Ранок у молодших класах починався з фіологічних цікавинок :діти разом розгадували ребуси, кросворди та загадки, пов’язані з мовою. Учні середньої школи взяли участь у змаганнях поціновувачів мовознавчої науки. Старшокласники організували дикусійні клуби, де обговорювались питання щодо змін українського правопису, осучаснення і більшого тематичного різнобарв’я програми з української літератури. Всі бажаючі мали змогу перевірити свою грамотність, взявши участь у загальношкільному диктанті “Від бересту – до цифри”. У вестибюлі можна було оглянути плакати, каліграфічні роботи учнів школи, які вони підготували до свята, а також ознайомитись з вистовкою стародруків. Особливе захоплення школярів викликала фотозона, бо кожен отримав можливість примиряти на себе образ славетного Нестора Літопсця, пам’ять якого також вшановується в цей день.В рамках дижня було проведено ряд заходів присвячених цій події: участь всіх учнів у радіо диктанті, конкурс віршів, проведення конкурсу малюнків та інсталяцій. А вчитель англійської мови Тишковець О.В. написала вірш.