На весняних канікулах 7-а клас (класний керівник Чорна І.М.) та 7-Б клас (класний керівник Прянішнікова Н.М.) відправились у тур Тернопіль-Збараж-Вишнівець-Кременець-Луцьк-Дубно-Тараканів-Онишківці-Почаїв-Острог-Межиріч-Тернопіль.

Зранку першого ж дня кожен з нас почувався воїном у фортеці. Нам кортіло побувати у кожному закутку замку у Збаражі. А попереду було ще стільки цікавинок: і родове гніздо князів Вишнівецьких , і безліч архітектурних пам»яток у Кременці! Згодом ми настільки виснажились, що автобус здавався нам раєм. Наприкінці дня нас, втомлених і сповнених вражень, привезли до готельно-ресторанного комплексу «Віка» у Кременці.

Другого дня подорож фортецями продовжилася у Луцьку. Однією з найвеличніших споруд цього міста, по праву, вважається Луцький замок, який захоплює своєю величчю та значущістю. Цей день був цілком присвячений відвідуванню оборонних споруд. Наступною зупинкою цього разу був форт у місті з дивною назвою Тараканів.

Останній екскурсійний день почався зі знайомства з найбільшим в Україні осередком релігійного життя – Свято-Успенської Почаївської лаври.  Заїхали ми до обителі Праведної Анни і її цілющого джерела, в яке навіть занурилися деякі наші хлопці. Звичайно, не залишилося поза нашою увагою і славнозвісне місто Острог, де І.Федоров надрукував Острозьку Біблію.

От такою насиченою і цікавою була наша чергова подорож Україною.

Автор: Ольга Куделя

.