Під гаслом “Цікаво, видовищно та науково!” 30 жовтня 2018 на базі нашої школи відбувся семінар-практикум з фізики для вчителів Оболонського району.  Протягом теоретичної частини семінару, вчителі слухали доповідь вчителя фізики Фещенко Ірини Анатоліївна та обговорювали роль інформаційно-комунікаційних технологій у формуванні пізнавальної компетентності учнів на уроках фізики. А родзинкою зустрічі стала виставка саморобних приладів для демонстрації електричних зарядів, яку яскраво та науково презентувала  Ірина Анатоліївна разом з Моїсеєнко Андрієм, Мурашко Даніілом, Обуховим Володимиром (учнями 11 класів). А на завершення всі учасники семінару мали можливість власноруч перевірити роботу представлених експонатів: самостійно запустити прилад та спостерігати електричні розряди.