Шановні батьки учнів, які вступають до 5го (додаткового) класу,
оскільки кількість заяв (63) перевищує кількість місць у 5му класі відповідно
до «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних
та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої
освіти» (Наказ МОН №367 від 16.04.2018 розділ ІІ п.3) зарахування учнів до
5го (додаткового) класу буде відбуватися за результатами конкурсного
відбору.

Конкурсне випробування буде проводитися з 04 червня 2019 по 07 червня
2019 (включно) за графіком, який оприлюднений на стенді у вестибюлі
школи.

Індивідуальні результати конкурсного випробування оголошуються у той же
день.
Загальні результати будуть оголошені на стенді у вестибюлі школи
11.06.2019

Шановні батьки учнів, рекомендованих
до зарахування до 5го (додаткового) класу
Вам необхідно взяти у секретаря СШ№16 довідку про
зарахування учня/учениці до СШ №16 для отримання
документів за попереднім місцем навчання.
Після отримання у попередній школі документів, Вам
необхідно надати їх директору СШ№16 до 14.06.2019
(включно). 
НЕОБХІДНІ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДОКУМЕНТИ:
– заява батьків;
– копія свідоцтва про народження дитини або документа,
що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання
копії пред’являється оригінал відповідного документа);
– медична довідка за формою первинної облікової
документації № 086-1/о «Довідка учня
загальноосвітнього навчального закладу про результати
обов’язкового медичного профілактичного огляду» та
форма 063\о «Картка профілактичних щеплень» ( або
висновок ЛКК, спільне рішення МОН і МОЗ від
29.09.2014 №1\9-500є №04.01.16\28103);
– особова справа.

Список учнів рекомендованих до зарахування до 5го
(додаткового) класу
1. Близнюк Анастасія
2. Габадзе Тимур
3. Голуб Владислава
4. Городнича Домініка
5. Гурин Ольга
6. Коберник Діана
7. Козяровська Софія
8. Червінська Вікторія
9. Кубов Кірілл
10. Литвин Арсеній
11. Мачуська Валерія
12. Снігир Юлія
13. Талоєва Яна
14. Петрова Діана
15. Гірєва Поліна
16. Лещенко Аріна
17. Слюнченко Софія
18. Топишева Вікторія
19. Аріфов Азіз
20. Ломакін Ігор
21. Юрченко Артем
22. Іващенко Марина
23. Карпенко Антон
24. Шевцова Аліса
25. Рудий Ерік
26. Бойко Софія
27. Мамонько Нікіта
28. П’ясецька Вероніка