28.04.2016

Шкільний експериментаніум

В рамках тижня природничих наук 13 квітня в серці нашої школи пройшов Експериментаніум. В науково- розважальному куточку демонструвалися фізичні експерименти. Учні 10-тих класів  з вчителем фізики Фещенко Іриною Анатоліївною показували цікаві та вражаючі досліди, які діти всієї школи дивилися з захопленням.

Чи знаєте Ви, як надути кульку в пляшці? Або надути її за допомогою оцету та соди? Чули про огірок, який світиться? Або про дослід «Змії Фараона», який був відомий ще в стародавньому Єгипті? Ще учні розказували дітям про «неньютонівську рідину» та пояснювали її принцип. Добровольці  навіть брали участь у фізичному експерименті «Монета падає в пляшку» та «Міцний папір».

Учні довели, що фізика – це цікава та захоплююча наука, яку здатен зрозуміти кожен!

.