12 та 13 жовтня 2016 року в СШ№16 Було проведено ряд заходів призвячених до Дня захисника України, Дня Козацтва та Покрови.

За ініціативи учні 10-А класу (класний керівник Шпак Л.В.)  12.10 було проведено “Козацький квест” для учнів 4-тих класів. Квест складався з 6 єтапів, які мали пройти учні для того, щоб знайти карту козацьких скарбів. Завдання кожного етапу вимагали кмітливості, вчебічного розвитку і знання учнів з історії україни.  Також перед командами 4-а та 4-б класів було завдання придумати назву команди, девіз і вибрати капітана. В кінці квесту на учасників очікував “солодкий скарб”.

13.10.2016. учні старшої школи підготували презентацію та відеоматеріал для учнів молодших та середніх класів, в яких вони докладно розповіли історію кожного свята.