14 лютого учні та вчителі школи приєдналися до святкування Міжнародного дня всіх закоханих.

Учні 8-Б класу Єременко Кирило та Проценко Єлизавета під керівництвом вчителя англійської мови Коломоєць Світлани Федорівни провели мультимедійну презентацію Дня Святого Валентина для своїх молодших товаришів. В ній вони показали не лише романтичну легенду про виникнення свята, а й розповіли про традиції святкування сучасного Дня закоханих у різних країнах.

Учні 8-А класу, за підтримки вчителя французької мови Бован Людмили Василівни, створили святкову «валентинку» для вчителів школи. Традиційно день Святого Валентина – це день, коли висловлюють свої найзаповітніші почуття коханим. В нашій школі цей день став ще однією нагодою сказати теплі слова не лише коханим, а й усім людям, яких цінуєш та поважаєш.

Шкільні «художники» мали змогу продемонструвати не тільки свій талант, а й власне бачення Дня Святого Валентина, у загальношкільному конкурсі  стіннівок.

В день Святого Валентина в школі працювала святкова пошта. В холі стояла святково прикрашена скринька, в яку учні могли вкинути свої «валентинки»-привітання. А учні чергового класу (7-Б) попрацювали листоношами-купідонами, доставляючи їх адресатам.

Не обійшлося в цей день без виховного заходу. Учні 7-А класу (класний керівник Мишак Ірина Володимирівна)  провели конкурс віршів. Сам захід розширив знання учнів про історію виникнення свята та традиції святкування в інших країнах. На уроці учні  навчилися робити оригінальну валентинку за допомого відео листа з США. А також порадували гостей свята піснями про кохання та живою музикою.